Naslovna > Vijesti > Posjet Hrvatskoj Kostajnici

Posjet Hrvatskoj Kostajnici

///
Comments are Off
 
U petak 28. siječnja učiteljice Martina i Mirna s učenicama 7. razreda, Brunom i Sarom posjetile su Hrvatsku Kostajnicu. Cilj posjeta bio je podjela poklona učenicima koji se bore s posljedicama prošlogodišnjeg razornog potresa. Kako bi ih razveselili, učenici naše škole pripremili su poklone za sve učenike njihove škole, te su ih u petak podjelili i tako završili naš humanitarni projekt.
 
Učiteljice Martina i Mirna, Bruna i ja posjetili smo Hrvatsku Kostajnicu. Do tamo nam je trebalo sat i 30 minuta. Kada smo stigli do njihove škole njihova ravnateljica nas je lijepo ugostila. Nakon što smo popričali i popili kavu i čaj krenuli smo dijeliti poklone koje su razredi od 1. do 8. razreda naše škole pripremila za njih. Nažalost 7. i 8. razreda nije bilo zbog izolacije. Prilikom dijeljenja poklona u svakom razredu smo se predstavili odakle smo i zašto smo ovdje te se slikali. Posebno nam je bilo drago što je jedan drugašić slavio rođendan baš na taj dan i mislim da će ga on pamtiti po tome. Kada smo podijelili poklone učiteljice, Bruna i ja prošetale smo se pored rijeke Une te poslije toga polako krenuli natrag u našu školu. Ostale pune dojmova i bilo nam je drago što smo imale priliku posjetiti Hrvatsku Kostajnicu. I nadam se da će biti još prilika za posjetiti je opet!
Sara, 7.r