Naslovna > Vijesti > Zadrugari u akciji

Zadrugari u akciji

///
Comments are Off

Na Županijskoj smotri učeničkih zadruga koja se održala 26. travnja u Vrbovcu sudjelovala je i naša Učenička zadruga „Okić“ pod vodstvom učiteljice Vere Krpan.

Smotra je započela svečanim otvorenjem prigodnim programom. Zatim je uslijedilo ocjenjivanje štandova. Naše učenice šestog razreda  Barbara Balen i Gabrijela Šoić vješto su predstavile rad naše zadruge komisiji. Poslije prezentacije započela je prodaja proizvoda. Zadrugari naše škole ove godine su uvježbavali šivanje, pa su se tako na štandu našle pernice, gumice za kosu i kozmetičke torbice. Prodavale su se i ogrlice čiji je prihod namijenjen za siromašne obitelji našeg kraja.

Nakon ručka, zadrugari su obišli prostorije Crvenog križa te igrali društvene igre gdje su se međusobno bolje upoznali. Smotra je završila proglašenjem, UZ „Okić“ zauzela je visoko 8. mjesto u konkurenciji 23 zadruge iz cijele županije.

Lucija Šolčić (7. r.), Petra Grahovac (6. r.)