Naslovna > Vijesti > Natjecanja u futsalu i mini nogometu

Natjecanja u futsalu i mini nogometu

///
Comments are Off

Dana 20.4. naše učenice 5. i 6. razreda sudjelovale su na županijskom natjecanju iz futsala. Natjecanje se održalo u Osnovnoj školi Marije Jurić Zagorke u Vrbovcu, a naše učenice osvojile su 4. mjesto. Našu školu predstavljale su: Katja Škofić, Dora Franja, Gabrijela Glavić, Rea Jakopec, Tena Rudar i Lucija Šolčić.

U srijedu, 26.4. održao se mini nogomet za djevojčice 5. i 6. razreda. Natjecanje se održalo u NK Vrbovcu, a natjecanje je organizirala Osnovna škola Marije Jurić Zagorke iz Vrbovca. Našu školu su predstavljale: Ramona Makarun, Rea Jakopec, Katja Škofić, Gabrijela Glavić, Dora Franja, Roza Gerber, Tena Rudar, Lucija Vratarić i Ranya Carin. Naše učenice osvojile su 4. mjesto.

Čestitke svim curama i učiteljici Maji Lenard!

Rea Jakopec, 6.r.