Naslovna > Vijesti > Međugradska smotra LiDraNo

Međugradska smotra LiDraNo

///
Comments are Off

OŠ Bogumil Toni bila je domaćin Međugradske smotre dječjeg literarnog, dramskog i novinarskog stvaralaštva koja se održala u samoborskom Centru za mlade Bunker 9. veljače. 

Naša škola imala je predstavnike u novinarskom stvaralaštvu pod mentorstvom učiteljice Monike Valput. Učenik 6. razreda Lukas Štulec napisao je izvješće s Interlibera “Okruženi knjigama”. Bruna Čičak iz 8. razreda napisala je vijest o nesvakidašnjem školskom događaju “Misteriozni skok ribice”. Učenik 8. razreda Mitja Vezmar napisao je šaljiv novinarski članak pod naslovom “Kako napraviti prezentaciju iz povijesti”.

Nažalost, radovi naših učenika nisu predloženi za županijsku razinu natjecanja, ali ćete sve ove članke moći pročitati u novom broju školskog lista “MiŠ” koji učenici novinarske skupine marljivo pripremaju.